Vonkajšie hemoroidy príčiny a popis

By | 11. apríla 2017

Základné informácie o zlatej žile

Ako väčšina ľudí už viete hemoroidy je veľmi bolestivé a trápne, že nikto chcete zažiť. Hoci sa zdá byť nepríjemné a nikto hovorí o nich, ale oni sú veľmi časté, najmä v západnej spoločnosti. To je dôvod, prečo jeden čas trpiaci stať chronickou trpiaceho tohto stavu.
Hemoroidy stávajú väčšie a bolestivé, ak sa nelieči, a to je dôvod, prečo je dôležité, aby s nimi zaobchádzať čo najskôr. Avšak, vzhľadom k citlivej otázke mnohí ľudia nemajú vyhľadať odbornú pomoc až neznesiteľné pre nich bolesti.
Podľa prieskumu Národného ústavu srdcových ochorení a obličiek bolo zistené, že okolo 75% ľudí trpí touto chorobou aspoň raz v živote. Takže toto sa ukázalo, že aj ľudia, ktorí vyzerajú extrémne fit môže byť tiež trpí bolestivé a trápne hemoroidy.
Výskum tiež zistil, že v dôsledku nadmerného pracovného vyťaženia, stres a cvičenie muži majú väčšiu šancu dostať postihnutých s touto podmienkou tak v porovnaní so ženami. Vek hrá úlohu aj jednotlivcom s vekom nad 50 sú vysoko citlivé.

Ako názov napovedá vonkajšie hemoroidy sa väčšinou nachádzajú na koži konečníku.

Všeobecne sú viac bolestivé než vnútorné hemoroidy. Môžu spôsobiť vážne pálenie a poškodený sa môže získať pocit, mať nepríjemné prekážky v jeho riti.
Hlavný údaj o existencii je krv v záchodovej mise alebo na toaletný papier. Tieto môžu trombotizovať, čo je stav, kedy vonkajšia stena pretrhne a krvné zrazeniny. To vytvára významnú bolesť a nepohodlie.

Pri hľadaní, ako sa zbaviť hemoroidov potom s najväčšou pravdepodobnosťou budete mať obrovský zoznam príčin.  Zápcha je hlavnou príčinou. Avšak, mnoho ľudí neberú vážne zápchu, ale ak zápcha zostáva neošetrené dlhšiu dobu potom to môže rýchlo spôsobiť hemoroidy alebo niečo vážnejšieho, ako poruchy imunitného systému, zápalových dvojbodkou a mnoho ďalších zdravotných problémov.
Aby sa vaše telo funkcie správne, potom je pre vás dôležité prejsť von stolici 1-3 krát denne. Ak odpad zostáva v tele po dobu dlhšiu ako 2 dni, potom môže dôjsť k infekcii, bolesti spodnej časti chrbta.
Je to naozaj dôležité, aby ste prijať opatrenia čo najskôr a liečbu príznakov, aby sa zabránilo vzniku ďalšie choroby, ktoré sú uvedené vyššie.
Obezita / nedostatok pohybu:
Nemôžeme počítať počet ochorení, ktoré sú spôsobené obezita a nedostatok pohybu. Obezita je veľmi nebezpečné, pretože navyše tuk brucha a panvy spôsobovať zvýšený tlak na panvice žil čo má za následok zbytočného stresu, zatiaľ čo okolo stolice.
Nedostatok pohybu je ďalším dôvodom pre hemoroidy, pretože nedostatok pohybu (i bežnej činnosti), môže spomaliť trávenie systém, ktorý činí črevá zostať v čreve dlhšiu dobu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *