Príčiny vzniku vonkajších hemoroidov

By | 11. apríla 2017

Ak nebudete jesť správne potraviny, potom dostanete zápchu, ktorá vedie k zlatej žile.

Ak sa chcete zbaviť hemoroidov potom budete musieť opraviť faktor, ktorý vlastne príčinou vonkajších hemoroidov.
Ak je vaša stolica je tvrdá a cítite ťažkosti odovzdaním potom to znamená, že vaše telo potrebuje vlákninu. Naša západná strava neobsahuje veľa potravín, ktoré sú bohaté na vlákninu, a to je dôvod, zápcha je veľmi bežné v našej spoločnosti. Pridajte dostatok ovocia a zeleniny, ktoré sú bohaté na vlákninu zmäkčiť stolicu a piť veľa vody. Potraviny, ktoré sú bohaté na vlákninu sú: jablko, fazuľa, hrach, jahody, hrušky, brokolica a avokádo.
Jogurt a Kefír sú tiež veľmi dôležité potraviny, ktoré zlepšujú celkový zdravotný stav, pretože obsahujú probiotiká, ktoré podporujú tráviaci systém a posilňujú imunitný systém. Kefír tiež pomáha pri znižovaní dehydratácii.
Celozrnné potraviny sú tiež jedným z najväčších zdrojov vlákniny a je dôležité nahradiť rafinovaných obilnín s celozrnné zlepšiť svoje zdravie a vybudovať silný imunitný systém.
stres:
Stres môže viesť k mnohých zdravotných ochorení a hemoroidy je jedným z nich. Stres mení hormonálnu rovnováhu v tele, čo vedie v cievach v žilách, aby sa stal zapálené a bolestivé hemoroidy.

Niektoré bežné príznaky hemoroidov sú:

krv v stolici, papiera alebo toaletné čreva
Svrbenie v konečníku
Bolesť v priebehu alebo po pohybe čriev
Bolesti pri sedení a státí na dlhšiu dobu
Pocit pálenia v konečníku
Opuchy okolo ritného otvoru
Vzhľadom k tomu, tieto príznaky sú tiež obyčajné v iných ochorení, ktoré je dôvod, prečo je dôležité, aby sa lekárskej diagnózy a potom začať liečbu.
Základné informácie
Hemoroidy sú naozaj bolestivé, ale je dôležité, aby to medicínsky potvrdiť pred začatím liečby na ne. Ak ste si istí, že máte zlatú žilu potom s nimi zaobchádzať čo najskôr, pretože čím ďalej závažnejšie, ako rastú. Navyše naďalej navštevovať tieto stránky, pretože to je kompletný sprievodca, ako sa zbaviť vonkajších hemoroidov a do budúcnosti budem zdieľať časť druhej a tretej tejto príručky.

Majte na pamäti, inštrukcií a nápravných opatrení nájdete v tejto sekcii bude liečiť len príznaky. Avšak, v ďalšej časti budeme diskutovať o tom, ako sa zbaviť hemoroidov a zabrániť im v neopakovala.
Tu sú niektoré domáce opravné prostriedky

sedací kúpeľ
Pre tých, ktorí nevedia, sedací kúpeľ je jedným z najúčinnejších a osvedčené domáce liek poskytnúť okamžitú úľavu od hemoroidy. Zmyslom tohto konceptu je sedieť v teplej / horúcej vody pre krátku dobu. To zlepšuje krvný obeh v oblasti konečníka a podporuje hojenie. Z tohto domáci liek budete potrebovať len dve veci:
Teplá voda
Jediné, čo musíte urobiť, je dať sedací kúpeľ sedadlo na črevnú sedadlá a naplňte ju teplou / horúcou vodou. Uistite sa, že nechcete dať príliš horúcu vodu, pretože môže dôjsť k poškodeniu kože. Avšak, budete musieť neustále meniť vodu, aby ju udržali v teple. Sedieť vo vani sedadlá Sedacie po dobu 15-20 minút. Avšak, ak používate plastového čreva potom budete musieť nasledovať rovnaký postup, s výnimkou budete musieť dať plastová čreva miesto na podlahe a sedieť na ňom. To sa môže cítiť trápne na začiatku, ale potom ste sa necíti žiadne ťažkosti.
Majú sedací kúpeľ pre dvoch krát denne a nájdete veľkú úľavu.
Časť 2.2 – Alum Náprava:
Pravdepodobne ste počuli meno kamenca viackrát na internete. Kamenec je tiež známy ako síran hlinito-draselný a kamenca draselného. To je ľahko dostupné na trhu vo forme kryštálov. Kamenec je známy pre svoje adstringentné vlastnosti. Kamenec je chemická látka, ktorá sa rýchlo rozpúšťa vo vode a má malú sladkú chuť.
Dôvod, prečo sme sa použiť kamenec sú jeho adstringentné vlastnosti. Kamenec je preukázané, že zmenšuje vonkajšie hemoroidy a zastaviť análny krvácanie. Aby však bolo možné použiť kamenec na liečbu musíme ho používať v práškovej forme.
Jediné, čo musíte urobiť, je zmiešajte 2 polievkové lyžice práškového kamenca do 5 šálok vody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *